لطفا چند لحظه صبر کنید...

آشنایی با ما

ما یک موسسه مستقر در لندن هستیم که به دانش آموزان و دانشجویان در اخذ پذیرش و پس از آن پشتیبانی و خدمات زمان تحصیل کمک می کنیم و کاملاً متعهد به موفقیت تحصیلی شما هستیم و تجربه کار با دانشجویان از سراسر دنیا را داریم

خانم مهین شفیعی، موسس STUDY WITH FM با تجربه بیش از ۲۰ سال در آموزش و پرورش تجربه فوق العاده ای در این زمینه دارد. ماموریت او کمک به جوانان برای تامین آینده مورد نظرشان است. به عنوان یک معتقد به این اصل که آموزش و پرورش می تواند زندگی را تغییر دهد ، خانم شفیعی از همکاری با دانش آموزان و والدینشان در کمک به آنها برای دستیابی به اهداف خود لذت می برد.

موفقیت فرزندتان را از طریق فرآیند برنامه ریزی تحصیلی ما به حداکثر برسانید. با هدف قرار دادن نقاط ضعف و ایجاد ابزارهایی برای تقویت آن ها و اطمینان از هرچه سریعتر رشدکردن و تعالی هر کودک، ما برای اطمینان از نتیجه مطلوب با توجه به علایق و توانمدی های فرزند شما و کاملا فرد-محور عمل می‌کنیم.

فرزند شما با به دست آوردن توصیه های صحیح، اولویت دادن به آموزش و تعهد به برنامه صحیح، می تواند از چالش های تحصیل در خارج گذر کند و به پیشرفت هایی دست یابد که نه تنها تأثیر مثبتی بر زندگی تحصیلی فعلی خود، بلکه در تحصیلات دانشگاهی و بعد از آن نیز خواهد گذارد.

Our Mission

ماموریت ما

ماموریت ما طمینان از این است که مشتری های ما نتیجه مطلوب خود را بدست آورند. ما اطمینان حاصل می کنیم که همه نمایندگان ما به دانش و مهارت کاملاً مجهز هستند تا به هر فرد کمک کنند تا رشد کند و از نقاط قوت بهره ببرد. ما با چندین موسسه آموزشی و دانشگاه در سطح جهانی همکاری می‌کنیم که ما را قادر می سازد بهترین پیشنهادات ممکن را به دانشجویان خود ارائه دهیم.

Our Vision

دیدگاه ما

تمرکز ما روی یک دید و برنامه واحد نیست. این امر به این دلیل است که هر دانش آموز یا دانشجو دارای توانمندی‌های متفاوت و یک دید خاص برای خود است و با توجه به اینکه اولویت ما موفقیت بچه ها است، تاکید ما روی این موضوع زیاد است. این بدان معناست که ما از هر توانایی و علاقمندی ای که شما داشته باشید حمایت خواهیم کرد تا با تکیه به آنها در رسیدن به اهداف و کسب موفقیت قدم بردارید.

Our Goals

دستاوردهای ما

ما به شبکه بزرگی از اینفلوئنسر های رسانه های اجتماعی و همچنین بسیاری از مخاطبین در صنعت آموزش متصل شده ایم. مشتری های ما از سراسر جهان هستند که گواه موفقیت بین المللی ما است. ما زبانهای متنوعی داریم که توسط نمایندگان و مشتری های ما صحبت می شود.

انگلستان

استرالیا

استرالیا

کانادا

سوئد
جمهوری چک

مالت

ایالات متحده آمریکا

ترکیه

ایرلند

سرویس های ما

Awesome

اخذ پذیرش دانشگاه

ما سوابق تحصیلی و اهداف شغلی شما را مرور می کنیم تا بتوانیم براساس اطلاعات ما و علایق شخصی شما ، دانشگاه مناسب را انتخاب کنیم تا از یک پذیرش سریع و موفقیت آمیز اطمینان حاصل کنیم.

Innovative

ثبت نام مدارس

ما شما را در همه ی جنبه های روند درخواست و ثبت نام گرفته تا آزمون ورود و مصاحبه آماده خواهیم کرد. شعار ما "در کنار شما در هر مرحله از راه" باعث می شود مشتری های ما از این امر اطمینان یابند.

Creative

کمپ تابستانی دانشجویی

برخی از اردوهای تابستانی به دانشجویان این فرصت را می دهند تا یک تجربه قبل از کالج را کشف کنند. این اردوهای تابستانی بیشتر در اسپانیا و ترکیه است. مهارت های زبان و ارتباطات دانشجویان در این کمپ ها بسیار بهبود یافته است.

Experimental

اخذ ویزا

هدف ما این است که اطمینان حاصل کنیم که برنامه های شما به موقع انجام و به درستی ارسال شده است تا مطمئن شویم مشتری بالاترین میزان موفقیت را دارد. ما همچنین کمک می کنیم تا اطمینان حاصل شود که ویزا شما به روز است.

دانشگاه ها و مدارس

موسسه STUDY WITH FM ارتباطات بسیاری با نمایندگان و دانشگاه‌ها و مدارس برتر برقرار کرده است. چند مورد از همکاری‌های اخیر ما شامل:

آخرین اخبار عضو خبرنامه